Pinyata Patlatma

     Amerikan filmlerinin eğlencesi olarak görülen Pinyata, artık doğum günlerimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Doğum Günü Konseptinize uygun ya da çocuğunuzun hayalini süsleyen bir karakter şeklini alan Pinyatanızın seçimini yaptıktan sonra, taşıma ipinden yüksek bir yere asın. Çocukların sayısı az ise onları sıraya dizip sırayla Pinyata sopası ile Pinyataya vurmalarını sağlayın. Bir müddet sonra Pinyata içlikleri son vuruş ile patlayan Pinyatadan etrafa saçılır ve çocuklarımız coşkuyla toplama yarışına başlarlar. Çocuk sayısı çok ise Animatörümüzün Pinyataya özel oynatacağı renk ve sayı oyunu ile karmaşadan kurtulmuş olacaksınız.

     Daha heyecanlı bir Pinyata oyunu için çocukların gözlerini gözbandı ile kapatabilir, minik yaş grupları için ipli pinyatalarımızı seçebilirsiniz. İpli Pnyatalarımız miniklerin altından sarkan ipleri sırayla çekmeleri ile parçalanarak hediye ve şekerleme yağmurunun başlamasını sağlayacaktır.

     Tek yapmanız gereken Animatör Abi | Abla veya diğer Animasyon etkinlikleri için rezervasyon yaptırırken bir de Pinyata talep etmek. En güzeli ise konseptinize uygun Pinyata yapımı için bir hafta öncesinden Pinyata siparişi yaptırmak.

Boyama Evi

Annelerin korkulu rüyası bitiyor!  Artık evinizin duvarları değil Karton Boyama Ev’in duvarları boyanacak! Çocuklarınızın Karton Boyama Evin’de tam 5m2’lik boyama alanı var. Bu tam 80 sayfa resim kağıdına eşdeğer yekpare bir boyama alanı demektir.

Dört duvarı ve çatısı neşeli çizimlerle donatılmış bu eşsiz oyun evi çocuklara en heyecanlı boyama aktivitesini sunuyor. Çocuklar boyama kitabı mantığında hazırlanmış eğlenceli çizimlerin içlerini özgürce ve saatlerce boyayacaklar! Çocuklarda renk bilgisinin oluşması ve boyama becerilerinin gelişmesine katkı sağlayacak.  

Kolay kurulur, taşınır ve saklanır
Çocukların güvenliği için her şey düşünüldü!
Saatlerce oyun, hem sağlıklı hem eğitici.
Sorumluluk ve özgüven gelişimi
Karton Boyama Evin de çocuk hayallerine sınır yok! 
Sağlıklı, Çevreci, Ekonomik ve Kolay kurulur.
 

2-10 yaş arası çocuklar için uygundur

4 çocuğun oyun oynamasına müsait iç alan

4 duvarı ve çatısı tamamen boyanabilir

Tamamen geri dönüşümlü malzemeden: Ekolojik!

Kötü taklitlerinden korunmak için Karton Boyama Evi markası tescillendi ve iş fikri patentlendi

Bol hava ve ışık almasını sağlayan 6 pencere ve 2 kapı

Hem eğitici, hem eğlendirici hem paylaşımcı

Evin kurulu durumda ölçüleri: 135cm X 88cm ve 116cm yükseklik

Yaklaşık 1,2 m2 iç oyun alanı ve yaklaşık 5m2 eşsiz büyüklükte boyama alanı!

Taşıma ölçüleri: 55cm X 84cm X 7,5cm

Ağırlık: 3,9 kg (Dış koli dahil) / 2,5 kg (Dış koli hariç)

Karikatürist Show

    Dogum gunu suresı boyunca Karıkatürist Personelimiz A3 boyutundaki kağıda çocuklarımızın ve hatta ebeveynlerin karikatürünü çizip o günü kalıcı bir hatırası olarak neşenize neşe katıp ölümsüzleştiricektir.









İllüzyon & Sihir Show

     Yaklaşık 30 dakika süren sihirbaz programımız sizlere ve çocuklarınıza unutulmaz bir ilüzyon gösterisi sunar. Profesyonel olarak hazırlanan bu programda gözlerinize inanamayacaksınız..









Jonklor & Cambaz Show

     Yaklaşık 35 dakika süren Jonklor & Cambaz Show programımız sizlere ve çocuklarınıza unutulmaz bir gösterisi sunar. Profesyonel olarak hazırlanan bu programda gözlerinize inanamayacaksınız....





T-Shirt Boyama

   Çocuklarımızın sayılarına ve bedenlerine uygun olarak daha önceden hazır hale getirilen beyaz t-shirtler animatörlerimiz tarafından party mekanına getirilir.  Orjinal t-shirt boyama kalemleri ile çocuklarımız kendi isteklerine göre şekiller, resimler çizer veya yazılar yazarlar. Party'nin ölümsüz hatırası olarak saklanılabilecek bu t-shirt boyama aktivitesi gerçekten keyifli dakikalara neden oluyor .





Kum Boyama

   Yine çocuklarımızın sayısına göre adeti belirlenen ve eğlenceli vakit geçirmek için harika bir aktivite olan kum boyama, partynin bir hatırası olarak çocuklarımızda kalmaktadır. Çeşitli karikatürlerin bulunduğu ve yapışkanlarının sayesinde üzerine renkli renkli kumların yapıştırılarak boyandığı bu aktivite çocuklarımız için vazgeçilmezler arasındadır . Mevcut şekillerin üzerinde bulunan parçaların teker teker kaldırılarak renkli kumlar yada sim yardımı ile renklendirilebilen resim panolarıyla değişik bir aktiviteyi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Setlerin içlerinde 10 adet kum peketi ve 1 adet kürdan ile birlikte asma poşeti ve 1 adet boyama kartı mevcuttur







Tahta Bacak & Tek Teker Show

    Sirk kültüründe görmeye alışkın olduğumuz türkce de Tahta Bacak olarak tabir edilir. Yaklaşık 2,5 mt lik uzun bacakları ile Açılışlarınızda & Organizasyonlarda vazgeçemeyeceğiniz bir gösteri sunar.







Kostümlü Kahramanlar

    Çocuklarımızın en sevdiği karakterlerin kostümlerinin giyilerek sunulan Animasyon hizmetimizde çocuklarınız hayallerinin kahramanını yanında görecekler. Palyaço, Spiderman, Superman, Pamuk Prenses ve daha fazlası...







Pamuk Şeker & Pop Corn

     Kostümüyle ve Özel arabasıyla çocuklara Pamuk Şekerser & PoP Corn servisi yapar.





Atölye Çalışması

     Bu Organizasyonun amaci, Çocuklarda değerlendirme bilincinin oluşturulmasi, kendi oyuncaklarini yapabilme fikrinin geliştirilmesi, kukla kullanma becerisi ve el kaslarinin gelişmesini sağlamaktir. Ayrica çocuklarimiz soyut yaratimlari ve renk karışımlarını da öğrenmiş oluyorlar.